Співпраця

Чому варто співпрацювати з Traveler?

Формуючи асортимент магазину, кожен власник шукає надійних постачальників із якісним товаром. Адже саме це впливає на успіх його підприємства та наявність прибутку від реалізації конкретних товарів. Якщо ви втомилися шукати виробника якісного та красивого дитячого та підліткового одягу, рекомендуємо звернути увагу на наше авторське ательє. Саме тут відшиваються найкращі екземпляри зимових та демісезонних курток.

Traveler — якісний одяг із вигодою для кожного

Асортимент дитячого та підліткового одягу включає популярні та затребувані моделі курток та парок у будь-якому кольоровому виконанні та з широкою розмірною сіткою. Вартість одягу від виробника вигідно відрізняється від імпортних виробів, проте якість завжди залишається на найвищому рівні. 20 років досвіду у швейному виробництві дають можливість виготовляти дійсно якісні та затребувані моделі одягу, які витримують жорстку конкуренцію.

Співпрацюємо з оптовими клієнтами на взаємовигідних умовах. Здійснюємо продаж дрібного, середнього та великого опту, а також реалізуємо одяг у роздріб.

Для оптових покупців.

Дрібний гурт від 5 одиниць (одна модель, ростовка, колір).
Великий гурт від 100 одиниць -5% від ціни. Телефон (067) 958-55-04
Головною гарантією якості є клієнти, які співпрацюють із нами вже 15 років, а щороку додається ще 10-15% нових клієнтів.

Замовити одяг можна на сайті або по телефону, також є можливість прийти в наш офлайн магазин і побачити вироби живими. Оплата провадиться готівкою або на розрахунковий рахунок.

Шукаєте надійного постачальника дитячого одягу?

Заходьте в наш каталог, і вибирайте дитячий та підлітковий одяг від виробника, який принесе вам гарантований прибуток.